У цьому розділі я хочу ознайомити Вас з родом діяльності, хронологією подій, досягненнями, а також планами на майбутнє нашого розплідника «Дачник»!

Початок було покладено ще у 1990 році. Наш батько, який працює на державному сільськогосподарському підприємстві – Агрономом у селі Княжичі, Київської області, на своєму городі у 30 соток заклав плантацію смородини. Після успішної реалізації кущів, виникла ідея та бажання випробувати удачу, та вирощувати плодові саджанці. Перегорнувши енну кількість садівничої літератури, у 1992 році город покрили саджанці яблуні, груші, вишні, черешні, сливи, абрикос, а також кущі малини, смородини, аґрусу. Через кілька років ми почали співпрацювати з Новоселківським розплідником, додаючи нові сорти до нашого асортименту. У період роботи на сільгосп.на підприємстві, держава виділила 2га вздовж Броварської окружної траси (за два кілометри від села Княжичі. дивитися «Контакти»).

У 2010 р., після майже 20-річного досвіду вирощування плодових, було ухвалено рішення на двох гектарах створити «»»!

До 2012 наш асортимент становив понад 200 сортів плодово-ягідних, 40 сортів кущів, 30 різновидів декоративних рослин.

У 2013 висадили понад 1000 саджанців у контейнерах (саджанець у мішку, для зручної посадки у будь-який період року!), а також 800шт. крупномірів.

2014-асортимент поповнився товарами для догляду за садом.

На даному етапі ми не зупиняємось, і обіцяємо дивувати вас новинками в садовій індустрії, відкрити оптовий продаж, додати пункти реалізації в київській області.

Чому варто нам довіряти?

Після 25-річного стажу ми знаємо- як вирощувати якісний товар, який при правильній посадці у вашому саду, радуватиме Вас великими врожаями та бурхливим цвітінням!
Гарантуємо відповідність сорту-ми не хочемо втрачати довіру покупців! Інакше ми повернемо гроші, або замінимо товар! Саджанець копають попередньо перед продажем, або за вашої присутності. Не купуйте саджанці з пакета з пересохлим корінням!
До нас повертаються знову і знову тому, що після першої покупки ви маєте 5% знижку, а від 1000 грн – 10%!
Дамо кваліфіковану консультацію, намагатимемося відповісти на всі Ваші запитання.

Дякую за увагу!